ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11698026
nr 1169 8026
Tidigt 1900-tal, mahogny, mässingslist, 124x56
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:25:10
17/3 20:15:14
150 kr
19/3 08:50:28